instagram facebook email
Okolí residence Pražské památky Vzdálenosti Partneři INFORMACE Web kamery
Praha je hlavním městem České republiky, která leží v srdci Evropy mezi Německem, Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Je politickým, hospodářským a kulturním centrem státu. Je zde sídlo prezidenta republiky, vlády, parlamentu. Praha je také centrem vysokého a odborného školství a řady výzkumných a vědeckých ústavů.   Praha hrála vždy důležitou úlohu v dějinách země i Evropy. Slavná…
- více info -
       Vzdálenosti od residence:
Letiště 12 km 6.2 miles
Autobusové nádraží Florenc 4 km 1.5 miles
Vlakové nádraží Holešovice 5 km 3.1 miles
Metro trasa "B", stanice Karlovo náměstí - výstup Palackého náměstí 0.5 km 0.2 miles
Stanice tramvaje 0.1 km 0.1 miles
Václavské náměstí 1.5 km 1.0 miles
Staroměstské náměstí 2 km 1.0 miles
Karlův most 2 km 1.2 miles
Hradčany 3 km 2.5 miles
Vyšehrad 0.5 km 0.3 miles
Emauzy 0.3 km 0.2 miles
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
- více info -

Residence Royal Standard - Prague

Vítejte na stránkách RESIDENCE ROYAL STANDARD v Praze.

 

Residence Royal Standard má 5 pater s výtahem. Nabízí  luxusní ubytování v residenčních bytech s nádherným výhledem na Pražský hrad a Vltavu. Ubytování nabízí v bytě s jednou ložnicí (2+kk) a dvouložnicové byty (3+1).   Všechny byty jsou kvalitně vybaveny. Ve všech bytech je Wi-Fi připojení na internet zdarma. K dispozici je také soukromé parkoviště.
 
Residence je secesní dům postavený v roce 1913 na nábřeží řeky Vltavy mezi Národním divadlem a Vyšehradem. Residence patří mezi národní kulturní památky v Praze.
 
Dopravní dostupnost je ideální. Přímo u residence je zastávka tramvaje a v nedaleké blízkosti zastávka metra. Historické památky jsou v krátké pěší vzdálenosti od rezidence. Na břehu řeky Vltavy, přímo před rezidencí, jsou každý týden farmářské trhy. K dispozici jsou také různé sportovní atrakce a kulturní akce (koncerty a výstavy), které jsou vyhledávané místními obyvateli i turisty.  
Podél řeky  je také ideální pěší stezka a cyklostezka .